Rozšiřte si obzory

Představte si, jak snadno se vám bude agilita u vás ve firmě zavádět a posouvat, když se budete moct opřít o ty správné znalosti!

Právě jsou otevřeny přihlášky do posledních termínů veřejných školení v tomto roce:

Agilní školení I. - Týmy

Zajímá vás agilní způsob fungování zejména na úrovni týmů? Řešíte, jestli je pro vás vhodný Scrum nebo jiný framework? Jak dostat z týmových ceremonií co největší hodnotu? Jak by měl agilní tým fungovat? Co si počít s produktovým backlogem? Netušíte, co tato slova vůbec znamenají?

Pak je tento kurz ideální právě pro vás!

Chci se přihlásit

17. - 18. června 2021

9:00 - 16:00 hod

1. den
 • Pochopení rozdílů mezi agilním a tradičním přístupem
 • Co znamená agilní fungování z hlediska principů a mindsetu
 • Jak správně nastavit funkční agilní tým
 • Role v týmu a jejich odpovědnosti
2. den
 • Zaměření na agilní frameworky: v jakém kontextu je použít a jak z nich dostat tu největší hodnotu
 • Lean Startup & Design Thinking
 • Scrum + práce s Produktovým Backlogem
 • Kanban a Scrumban
 • Principy Extreme Programmingu

Agilní školení II. - Organizace

Chcete pochopit, jak má fungovat agilní organizace a čím se liší od tradičního řízení? Potřebujete pro agilní způsob fungování "nakoupit" vaše zaměstnance nebo management? Chcete udělat agilní transformaci správně? Nebo jen zorganizovat více týmů nad jedním produktem?

Výborně, toto je ten pravý kurz pro vás!

Chci se přihlásit

21. - 22. června 2021

9:00 - 16:00 hod

1. den
 • V čem může firmě agilnější fungování pomoct
 • Jak přechod na agile "prodat" managementu
 • Jak přechod na agile "prodat" týmům
 • Pochopení, v čem se liší agilní a tradiční firma
 • Co všechno bude potřeba udělat/změnit, aby agilní transformace vůbec mohla začít
2. den
 • Jak správně dělat agilní transformaci, aby byla skutečně agilní a pomohla nám, v čem chceme
 • Jak řešit organizaci více týmů nad jedním produktem (škálované frameworky)
 • Co je potřeba splnit, abychom mohli efektivně škálovat, a se k tomu dopracovat

Kurzy probíhají ONLINE

Online formu mám díky použitým nástrojům a vizualizaci tak vymakanou, že se vám po té osobní ani nezasteskne!

Dostanete ode mě to nejpraktičtější know-how

Nejsem žádný teoretik, jsem jedna z vás - všechny trable a strasti se zaváděním agilního způsobu fungování a práce s týmem si od roku 2013 zažívám také a vím, že pouhá teorie pro jejich řešení nestačí. Proto se ode mě kromě faktických informací dozvíte zejména velkou dávku praktických tipů a postupů tak, abyste ve střetu s realitou skutečně dokázali získanou teorii účinně použít!

Registrace na školení probíhá přes Gopas, který je jeho organizátorem.

Agilní metody a Scrum proces - Praktická implementace

17. - 18. 6. 2021, 9:00 - 16:00
Online školení

15 600 Kč bez DPH

18 876 Kč s DPH

Chci se přihlásit

Agilní metody a Scrum proces - Praktická implementace ve velkých organizacích

21. - 22. 6. 2021, 9:00 - 16:00
Online školení

15 600 Kč bez DPH

18 876 Kč s DPH

Chci se přihlásit

Radši byste školení na míru?

Není problém! Dokážu vám dle vašich potřeb sestavit školení pro začátečníky i pokročilé na téma agilního fungování, agilní transformace, produktového managementu, práce s týmy nebo moderního leadershipu.

V případě zájmu o školení na míru mě kontaktujte na email hana@jadavan.com nebo si v mém kalendáři rovnou zarezervujte bezplatnou 25 min schůzku, kde spolu probereme vaše potřeby a očekávání.

Chci si sjednat schůzku

Podívejte se, co školení přineslo těm, kteří ho už absolvovali

"Když jsem se přihlašoval na školení byl to pro mě další trénink na téma škálování. Neměl jsem velká očekávání a Hanku jsem neznal. Musím říct že po prvních minutách jsem se nemohl dočkat co bude dál. Ta energie byla neskutečná. Pokud chcete školení plné teorie - dostanete ho. Pokud chcete školení plné praxe - dostanete ho. Chcete mix - dostanete ho. bylo skvělé vidět jak školení drží předem danou strukturu ale upravuje se potřebám účastníků. To chce velké zkušenosti a znalosti. Za mě jedno z nejpřínosnějších školení na škálování a práci s organizací a produktem."

"Agilní školení od Hanky bylo velmi inspirující. Její energický způsob předávání zkušeností mě neskutečně bavil a ze školení jsem si odnesl více praktických rad, než z jakéhokoliv jiného školení, které jsem zatím absolvoval."

"Školení s Hankou jsme si sice naplánovali na jaro 2020, díky pandemii jsme ale využili první možný zářijový termín. Naše čekání se vyplatilo. Přišla osobnost s neutuchající energií. Hanka nás zatáhla hned od počátku do agilu, propojovala teorii s praxí a sypala jeden praktický příklad za druhým. Byla to smysluplná jízda, která startovala s naší neznalostí, ale v cíli jsme se bravurně pohybovali v terminologii agilního řízení, scrum apod. Hanko, děkujeme!"

"Agile kurzy s Hanou Jadavan boli pre mňa nečakaným a veľmi príjemným osviežením v korporátnom svete. Jej nadšenie pre produktový management, agilný prístup k práci a hlboká znalosť množstva nástrojov a techník boli pre mňa inšpiráciou a z kurzov som si vždy odniesol množstvo podnetov, ktoré som často úspešne implementoval v praxi a pomohli mne aj celému teamu. Odporúčam všetkými desiatimi každému, kto sa pohybuje v oblasti produktového vývoja a nebojí sa sebareflexie!"

"S Hanou jsme měli dva běhy školení na úvod do Agility. Školení bylo dobře strukturované, skvěle odvedené a hlavně s praktickými ukázkami a příklady z praxe. Je vidět, ze Hana ví, o čem mluví - ale navíc, je vidět, že ji to hodně baví. Kdo chce zapálit, musí hořet a Hana v sobě ten plamen má ;-). Děkujeme.!"

"Profesionalita, připravenost, spousta užitečných informací, výborný time management a hlavně pokora a úcta k člověku, názoru a svobodě. To je pár slovy to nejdůležitější, co jsem na online školení s Hankou ocenila. Během školení jsem dostala tipy na různé knihy, semináře, videa a své dosavadní znalosti jsem jakýmsi způsobem „vybrousila“ tak, že se mi vše poskládalo a najednou věděla jak ve své práci dál hodnotně pokračovat. Dnes mám plán, vytvořila jsem seminářový seriál pro vedení i pro kolegy a soudě dle prvního dílu, jeho sledovanost bude úctyhodná. Nejen školení samotné, ale náslédná excitace myšlenek, byla tím zásadním, co jsem si ze školení odnesla. Přijďte připraveni, naslouchejte, buďte aktivní a ptejte se na vše co vás zajímá (s heslem „není hloupých dotazů“). Věřím, že toto je typ školení, kdy 1+1 jsou 3!"

"I přesto, že člověk už nějaké znalosti má, je školení velmi užitečné. Možná bych řekla, že o to více se hodí na takové školení jít, aby si člověk osvěžil vědomosti, nabral širší rozhled a zvýšil chuť se v agile dále rozvíjet. V této COVID době probíhalo školení online. Očekávala jsem trochu více "přednáškový" styl, naštěstí jsem byla vyvržena z omylu. I když školení probíhalo celý den, neměla jsem pocit, že bych v nějaký čas byla vědomostně vyčerpaná. Přestávky po hodině velmi cením. Líbil se mi osobní přístup, hodně příkladů z praxe a seznam zdrojů pro další osobní rozvoj."

"Mile mě potěšilo, jak prakticky Hana školením Agilního řízení projektů prováděla! Dva dny utekly jako dvě hodiny a já dostal mimo očekávání i srovnání s tradičním řízení projektů, srovnání výhod a nevýhod, doporučení kdy je který styl vhodný. Odnesl jsem si, že zásadní je chtít něco změnit, chtít zkusit dělat věci jinak, dívat se z různých úhlů pohledu, otevřeně komunikovat."

"Školení agilních metod pro mě osobně bylo velice přínosné a čerpám z něj stále. V našem týmu není možné využít klasický Scrum, ale týmy se kterými spolupracujeme Scrum používají. Hanka mi pomohla pochopit úlohy jednotlivých rolí do hloubky a proč nějaký set up týmu funguje lépe než jiný. K mojí velké radosti jsem zjistila, že se (ne úplně vědomě) řídíme agilními principy a potvrdilo mi to, že jdeme správným směrem."

Chcete se se mnou zkontaktovat?

Napište mi na hana@jadavan.com

Pokud vám odpověď nepřijde hned, nemějte žádné obavy! Na emaily obvykle odpovídám v blocích, mezitím svůj čas trávím tvořením hodnoty pro vás. Odpovím vždy nejpozději do několika dnů

Copyright © Hana Jadavan 2021