Upgradujte sami sebe

Přechod na agilní fungování není nic, co byste nezvládli sami. Potřebujete k tomu jen ty správné znalosti, odvahu dělat věci jinak a motivaci začít u sebe.

Máte aspoň to poslední? Výborně!
Všechno ostatní už spolu doladíme!

Kdy vám mentoring pomůže nejvíce?

Vaší snahou je drivovat agilní transformaci, ale nejste si jistí, jestli postupujete správně.

Pracujete s týmem, ale nedaří se vám, aby fungoval efektivněji a doručoval skutečnou hodnotu.

Řídíte produkt a rádi byste se naučili používat efektivní nástroje a postupy, které zvýší jeho úspěch a spokojenost zákazníka.

Chcete se rozvíjet jako leadeři nebo zkrátka jako lidé, ale máte pocit, že ve svém osobním rozvoji v poslední době stagnujete.

Jak to probíhá?

1
Zarezervujte si v mém kalendáři bezplatnou úvodní 25 min schůzku. Spojíme se online a probereme vaše potřeby a očekávání a zjistíme, jestli jsem pro vás tím pravým mentorem.
2
Pokud se domluvíme na spolupráci, nastavíme si kadenci a délku dalších setkávání. Obvykle je to hodina jednou za 14 dní, ale můžeme to nastavit i intenzivněji dle vašich potřeb.
3
Vídáme se online. Voláme si přes Meet, Zoom nebo cokoli, co vám nejvíc vyhovuje. Potkáváme se spolu tak dlouho, dokud vám to dává smysl a přináší potřebnou hodnotu.

Co budeme řešit?

To, co vás aktuálně nejvíc trápí nebo v čem se potřebujete nejvíce rozvíjet. Můžeme spolu rozebrat konkrétní situace, hledat příčiny, vytvořit spolu plán postupu nebo se bavit na konkrétní téma, ať už z teoretického nebo praktického hlediska. Dokážu pomoct s oblastí agilního fungování, práce s týmem, řízení produktu, leadershipu a seberozvoje.

Kolik to stojí?

Cena za mentoring je 2 000 Kč / hod
(včetně DPH)

Chci si sjednat úvodní schůzku

Podívejte se, co mentoring přinesl těm, kteří ho už absolvovali

"Hanka mě provází od samého začátku mého rozhodnutí být ScrumMasterem a i nyní je mi dokonalou rádkyní a oporou. Jakožto jediný ScrumMaster v organizaci, jsem moc vděčná za možnost konzultovat s Hankou svá rozhodnutí a problémy týkajících se agile, leadershipu ale i osobního rozvoje, jelikož mi vždy nabídne nezaujatý pohled na věc či alternativní řešení, plynoucí z jejích zkušeností."

"S Hankou střídavě spolupracuji od roku 2014. V posledních dvou letech velice intenzivně. Nepřestává mě fascinovat energie a nadšení, které z ní cítím při každém setkání. Stejná energie se projevuje i v nepřestávající snaze na sebe-rozvoji a vzdělávání. Už jen tato vlastnost mě motivuje pracovat i na sobě samém. Hanka vše doplňuje ještě trefnou zpětnou vazbou, která mě pravidelně nutí vystupovat z komfortní zóny. Spolupráci mohu doporučit každému, kdo se nebojí zpochybňovat zaběhlé postupy a hledá mentora s širokým teoretickým i praktickým rozhledem."

"S Hankou spolupracuji sice krátce, ale nepřestává mě udivovat její energie, se kterou se mi snaží rozšířit obzory v agilním vývoji a rozvinout mé soft skills v roli team leada. Na našich pravidelných schůzkách získávám nezávislý pohled na problematiku, která mě aktuálně zajímá, získávám spoustu tipů jak se na věci dívat z jiného úhlu a v neposlední řadě se mi rozrostl seznam knih, které si musím přečíst."

"Díky znalostem, zkušenostem z praxe a přehledu Hanky jsem mnohem lépe pochopil důležité principy agilních metodik, což výrazně pomohlo celému týmu a mé práci s klienty."

"S Hankou probírám zajímavá a aktuální témata z oblastí agilního vývoje, moderní psychologie a osobního rozvoje. Naše pravidelná sezení mi pomáhají zlepšovat se v oblasti soft skills, na kterou informatické vzdělání často zapomíná. Hanka má také skvělý přehled o zajímavé literatuře, takže nikdy nemám nouzi o zajímavou knihu, která mě může posunout dál."

Chcete se se mnou zkontaktovat?

Napište mi na hana@jadavan.com

Pokud vám odpověď nepřijde hned, nemějte žádné obavy! Na emaily obvykle odpovídám v blocích, mezitím svůj čas trávím tvořením hodnoty pro vás. Odpovím vždy nejpozději do několika dnů

Copyright © Hana Jadavan 2021